headerphoto
Start

Bezpieczeństwo przesyłki

Jak ważna jest ochrona przedmiotów w transporcie przekonał się na pewno każdy, kto otrzymał reklamację klienta z powodu wady transportowej otrzymanej przesyłki. 
Paczki, które wysyłamy narażone są na uszkodzenia z powodu bardzo wielu czynników. W samochodzie wypełnionym różnymi przesyłkami, w czasie transportu, może dojść do sytuacji „wędrowania” naszej paczki po strefie bagażowej. 
Nie ma to większego znaczenia w przypadku, gdy wysyłamy przedmioty, które nie są podatne na upadki, ale nabiera zupełnie innego kształtu przy rzeczach delikatniejszych. Warto wtedy skorzystać z narzędzi, które pozwolą nam w profesjonalny sposób zabezpieczyć towar przed uszkodzeniami. Profile ochronne założone na kanty naszej przesyłki z pewnością zamortyzują ją w czasie, gdy na przykład uderzy o blachę samochodu lub inny ciężki przedmiot. 
Nie dojdzie wtedy do ich obicia czy innego rodzaju uszkodzenia. Warto również pomyśleć o zastosowaniu na czas przewozu czegoś, co wypełni pustą przestrzeń pomiędzy przedmiotem wysyłanym a jego opakowaniem. 
Wypełniacze do paczek są dostępne bez problemu zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. (Np takie:http://pksystem.com.pl/produkty/wypelniacze-papierowe-do-paczek ) Mogą być w formie folii bąbelkowej, folii wypełnionej powietrzem, jak i mieć inne rozwiązania skutecznie chroniące nasze wysyłki. Ceny opisanych elementów ochronnych są naprawdę niewielkie. 
Lepszym rozwiązaniem pozwalającym nam uniknąć sporów sprzedażowych jest zastosowanie tych, niedrogich, a naprawdę pomocnych przedmiotów. 
Pamiętajmy, że klient zadowolony wraca i przyciąga innych nabywców, a taki, który miał problemy może tylko zaszkodzić naszemu wizerunkowi.

Zobacz to na zdjęciach:

profile ochronne

ochrona przedmiotów w transporcie

wypełniacze do paczek


Skomentuj ten artykuł