headerphoto
Start

Tani wypoczynek i transport w Krakowie

Lubisz podróżować pociągiem w dalekie trasy np do Uzbekistanu? Kuszą Cię tanie linie autobusowe? A może korzystasz z połączeń lotniczych? W każdym z tych przypadków zapewne masz jeden podstawowy problem - brak niezależności na miejscu.

Jeśli chcesz pozwiedzać, musisz czekać na często spóźniające się autobusy, korzystać z droższych przewoźników, bądź wszędzie chodzić na piechotę, co oczywiście ogranicza możliwą do przebycia odległość?

Bardzo dobrze to znamy.
Właśnie z powodów takich jak te wyżej wymienione, zrodził się pomysł na naszą firmę. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie udostępnia Ci jeden z samochodów, dzięki czemu zyskujesz swobodę działania i możesz dojechać wszędzie, gdzie tylko zapragniesz, zwiedzić każde miejsce na turystycznej mapie Małopolski, a także zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy na podróżach autobusami.

Teraz wypoczynek może być naprawdę tani. Zachęcamy Cię do sprawdzenia ofert tanich przewoźników, m.in. licznych linii autobusowych, łączących bliskie Ci miasto z Krakowem, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić sporą kwotę. Również przewoźnicy kolejowi nie są daleko w tyle. Jeśli zaplanujesz swoją podróż z wyprzedzeniem, prawdopodobnie otrzymasz od nich spory rabat. Możesz również skorzystać z oferty tanich linii lotniczych, które często latają do Krakowa. Odległość do miasta mogłaby być problemem, jednak nie z nami! Oferujemy również wynajem samochodów w Balicach. Dzięki temu nie musisz głowić się jak wypożyczyć samochód i gdzie znaleźć wypożyczalnię - wychodzisz z lotniska i wsiadasz w samochód! Jakkolwiek byś nie przyjechał, na miejscu również możesz być mobilny - korzystając z naszych usług.

Trudności?
To wszystko wydaje Ci się zbyt skomplikowane, bądź nierealne? Zapraszamy do kontaktu, a odpowiemy na nurtujące Cię kwestie najszybciej, jak to możliwe. Działamy dla Ciebie.

Zobacz to na zdjęciach:

turystyka

wyprawy

urlop

kraków

balice

rent a car

q24


Skomentuj ten artykuł