headerphoto
Start

Wpadnij do Krakowa, choćby na chwilę

Moon Hostel Kraków
31-035 Kraków, ul. Starowiślna 72
Polska,
Telefon: 12 429 43 25 Fax:
Moon Hostel Warszawa
00-372 Warszawa, ul. Foksal 16
Polska,
Telefon: 505-505-590 Fax:
Moon Hostel Wrocław
50-075 Wrocław, ul. Krupnicza 6-8
Polska,
Telefon: 71 343 00 22 Fax:

Nigdy nie byłeś w stolicy województwa małopolskiego? Chciałbyś  to nadrobić i w końcu pojechać do Krakowa, odwiedzić rynek główny, stare miasto, Wawel...

Ujrzeć smoka ziejącego ogniem i pospacerować wzdłuż Wisły? Świetnie! Nie czekaj dłużej i już dziś zacznij planować weekend lub dłuższy urlop - bo weekend w Krakowie, może okazać się naprawdę za krótki!

W poszukiwaniu "tymczasowych, własnych czterech ścian"...

Kraków jest miastem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Znajdziesz tu ogromną ilość miejsc do zwiedzania. Tysiące restauracji, pubów, klubów... Muzea, parki a nawet "zwykłe" uliczki... Aż głowa boli od samego myślenia. Jednak, by móc w pełni oddać się zwiedzaniu jednego z najpiękniejszych, polskich miast, należy mieć także mały (lub nie!) kąt, do którego będzie można wrócić po całodniowej wyprawie w miasto. Na szczęście noclego w Krakowie jest tak wiele, że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Do wyboru mamy: hotele od jednogwiazdkowych po pięciogwiazdkowe; motele; pensjonaty; domki letniskowe; campingi; pola namiotowe; pokoje do wynajęcia u osób prywatnych lub prowadzących działalność agroturystyczną a nawet miejsca gościnne w akademikach uczelni wyższych (jak na przykład Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Jagiellońskiego). Mnóstwo lokalizacji, by móc zwiedzić małopolskie miasto. Dodatkowo, jeżeli chcesz lokum, w którym poczujesz się jak gwiazda, możesz wybrać piękne apartamentowce w samym centrum Krakowa.
Moon hostel natomiast będzie idealnym miejscem, jeżeli pragniesz pomieszkać po nieco niższym koszcie.

Jaka lokalizacja będzie najlepsza?

Bez względu na to czy wybierzesz centrum miasta, czy też obrzeża nie musisz się o nic martwić. Z każdego zakątka Krakowa możesz swobodnie dostać się komunikacją miejską lub taksówką do ścisłego centrum. Dodatkowo, wybierając obrzeża możesz podziwiać mniej zatłoczone przez turystów i mieszkańców obszary, które są równie wartościowe i godne uwagi, jak główne punkty turystyczne. Zatem nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zabrać się za organizowanie wycieczki do serca Małopolski.

Zobacz to na zdjęciach:

wycieczki

wakacje

urlop


Skomentuj ten artykuł