headerphoto
Start

wycieczki

Wpadnij do Krakowa, choćby na chwilę

Wpadnij do Krakowa, choćby na chwilę (...) Nigdy nie byłeś w stolicy województwa małopolskiego? Chciałbyś  to nadrobić i w końcu pojechać do Krakowa, odwiedzić rynek główny, stare miasto, Wawel... Ujrzeć smoka ziejącego ogniem i pospacerować wzdłuż Wisły? Świetnie! Nie czekaj dłużej i już dziś zacznij planować weekend lub dłuższy urlop - bo weekend w Krakowie, może okazać się naprawdę za krótki! W poszukiwaniu "tymczasowych, własnych czterech ścian"...Kraków

Planujemy ferie zimowe

Planujemy ferie zimowe (...) wakacji. Jeśli więc chcemy skorzystać z gotowej już propozycji biura podróży, zainwestujmy w wyjazdy na narty do Zillertal. Nawet jeśli dotąd nie mieliśmy nigdy nart na sobie, spokojnie nadrobimy takie zaległości. Szybko opanujemy podstawy i zaczniemy sami śmigać po stokach. Taka jazda zapewni nam bardzo przyjemny zastrzyk adrenaliny - (...)

Podróż do Uzbekistanu

Podróż do Uzbekistanu (...) Często także można spotkać się z pełną dostępnością taksówek. Kobiety podróżujące po Uzbekistanie samodzielnie powinny uważać na nieoznakowane taksówki, które są niezrzeszone w żadnych korporacjach. Niestety, jest to kraj o odmiennej kulturze, w której podejście do kobiet może nas zdziwić. Osoby wchodzące do metra w stolicy Uzbekistanu, które mają na sobie plecak, będą musiały poddać się kontroli przy wejściu.