headerphoto
Start

wyprawy

Ceny na wakacjach - jak nie przepłacać?

Ceny na wakacjach - jak nie przepłacać? (...) Ceny na wakacjach - gdzie szukać, jak porównywać, gdzie kupować żeby nie przepłacać Lato w pełni, możliwości wyjazdowe rozszerzają się we wszystkich kierunkach i sprawiają, że już niemal wszędzie można dojechać, polecieć czy dopłynąć. Jednakże ceny bywają różne. Warto więc przed zaplanowaniem podróży spokojnie je posprawdzać, porównać poszczególne oferty i wybrać dla siebie najkorzystniejszą, tak by nie przepłacać,

Planujemy ferie zimowe

Planujemy ferie zimowe (...) O swoich wakacjach najczęściej myślimy podczas lata. To właśnie o tej porze roku najczęściej bierzemy urlop, a przynajmniej kilka, wolnych dni. Jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, spokojnie możemy wyjechać na cudowne wakacje również i podczas zimy. Ta pora roku daje nam przecież zupełnie inne możliwości, z których naprawdę warto (...)

Tani wypoczynek i transport w Krakowie

Tani wypoczynek i transport w Krakowie (...) Lubisz podróżować pociągiem w dalekie trasy np do Uzbekistanu? Kuszą Cię tanie linie autobusowe? A może korzystasz z połączeń lotniczych? W każdym z tych przypadków zapewne masz jeden podstawowy problem - brak niezależności na miejscu. Jeśli chcesz pozwiedzać, (...)